Lesotech

Lesotech - Čech Jaroslav - autorizovaný dealer Husqvarna

Od roku 1959 navrhujeme kvalitní řetězové pily, které vyhoví vašim nárokům a zvládnou jakoukoli práci.

Pily Husqvarna se vyznačují vysokým výkonem, odolností a spolehlivostí. Řetězová pila se stane vaším nepostradatelným pomocníkem, ať už potřebujete pilu pro řezání palivového dříví na chalupě, prořezávání stromů na zahradě nebo vysoce profesionální pilu pro práci v lese nebo péči o stromy.

Seznamte se s naší rozsáhlou nabídkou a kupte si ideální řetězovou pilu pro vaše potřeby.


Profesionální řetězové pily

Odolné, spolehlivé pily s vysokým výkonem určené pro celodenní použití dřevorubci a arboristy. Vyznačují se kompaktní konstrukcí, překvapivě nízkou hmotností a velkým počtem chytrých funkcí, které zefektivní vaši práci.

pila Husqvarna
CHYTRÉ FUNKCE Vše je o detailech
Řetězové pily Husqvarna jsou vybaveny řadou chytrých funkcí, díky nimž jsou ergonomičtější při manipulaci a snadněji se startují. Jejich odolná konstrukce spolu s bezpečnostními prvky jsou bezkonkurenční pro udržení vás i stroje v dobrém provozním stavu.
AUTOTUNE™ Plný výkon motoru za jakýchkoliv podmínek
S funkcí AutoTune™ můžete od svého stroje Husqvarna vždy očekávat spolehlivé startování a maximální výkon. Jde o automatickou funkci, která neustále dolaďuje směs vzduchu a paliva a kompenzuje faktory, jako je vlhkost, nadmořská výška, teplota, kvalita paliva a v neposlední řadě zanášení vzduchového filtru. Váš motor poběží perfektně – a už nikdy nebudete muset ručně dolaďovat karburátor.
Design orientovaný na uživatele
Řetězové pily Husqvarna jsou navrženy s ohledem na uživatele. To znamená velký důraz na ovladatelnost a ergonomii. Nízké gyroskopické síly a vynikající rozložení hmotnosti vedou k menší zátěži pro uživatele i lepší manipulaci.
Pozor, nadpis

AIR INJECTION™ Zabránění vstupu nečistot. A můžete pracovat.
Husqvarna Air Injection™ je významná funkce, která účinně čistí vzduch předtím, než se dostane do motoru. Odstředěním se z přiváděného vzduchu odstraňují piliny a další částice, aby nedocházelo k ucpání filtru, což umožňuje motoru běžet mnohem déle, aniž by bylo nutné filtr čistit. Také šetří motor před nadměrným opotřebením a výrazně prodlužuje životnost produktu.


Motory X-Torq®

Motory X-Torq®

Motory Husqvarna X-Torq® nabízejí vysokou účinnost spalování bez snížení výkonu nebo točivého momentu. Při každém cyklu se válec profukuje čistým vzduchem, než do něj vstoupí směs paliva se vzduchem, aby se nespálené palivo nesmíchávalo s výfukovými plyny. Toto v porovnání s předchozími modely nevybavenými technologií X-Torq® snižuje emise o 75 % a o 20 % méně spotřebovává palivo.

LOW VIB™

LOW VIB™

Díky účinnému tlumení vibrací můžete pohodlně a efektivně pracovat po delší dobu. Oddělením nádrže a rukojetí od motoru a řezacího zařízení pomocí pečlivě vyladěných antivibračních prvků se nám podařilo výrazně snížit vibrace na rukojetích. To vše pomáhá šetřit vaše paže a ruce a umožňuje vám zůstat v bezpečí po dlouhou dobu.

Smart Start®

Smart Start®

Motor a startovací zařízení byly navrženy tak, aby motor startoval rychle a s minimální námahou. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40 %.

Řetězové pily Husqvarna
dokonalé v každém detailu

Zcela nové a vylepšené

Nové řetězové pily Husqvarna 560 XP® a 562 XP® Mark II jsou založeny na stejné osvědčené filozofii designu jako naše oceňované pily s motory o objemu 50, 70 a 90 ccm. Tedy na modernizaci a vylepšení, které se promítají do vysokého točivého momentu motoru a skutečně spolehlivého výkonu.

Funkce modelů Husqvarna 560 XP® a 562 XP® Mark II

Navrženy pro dlouhou životnost

Spolehlivost je základ

Spolehlivost je základ

Už není nutné ručně kalibrovat studené motory. Místo toho stačí dát startovací páčku do polohy „Start“, stisknout palivovou pumpičku a poté zatáhnout za startovací šňůru, dokud se stroj nespustí, a poté jej nechat běžet. Je to přesně tak jednoduché, jak byste očekávali.

Spolehlivost je základ

Nová konstrukce motoru

Mezi řadu dalších vylepšení patří nová konstrukce válce, která optimalizuje proudění vzduchu řetězovou pilou. Spolu s novou izolační stěnou mezi válcem a karburátorem to zajišťuje optimalizované chlazení a spolehlivý výkon.

Spolehlivost je základ

Vynikající filtrace

Vynikající filtrace je výsledkem kombinace technologie Air Injection™ a magnetické filtrace paliva. Tato filtrace přináší spolehlivý výkon motoru a vynikající odolnost.

Spolehlivost je základ

Dvě pily – dvě upevnění vodicí lišty

Model Husqvarna 562 XP® Mark II je přizpůsobený delším vodicím lištám (18–28") díky systému velkého uchycení lišty Husqvarna. Je určený k použití s 3/8" řetězy a má také větší nádrž na olej na mazání řetězu.

Model Husqvarna 560 XP® Mark II je přizpůsobený lištám o délce 15–20" a je k dispozici s 0,325" nebo 3/8" řetězy.

Příslušenství pro řetězové pily


Odolné a lehké vodicí lišty

HUSQVARNA X-FORCE™

Odolné a lehké vodicí lišty

X-Force™ je perfektní vodicí lišta – lišta, která musí být lehká a nenáročná na údržbu. Přitom musí být dostatečně odolná na to, aby zvládla náročnou celodenní práci. Vodicí lišty Husqvarna X-Force™ se vyvíjí společně s řetězy X-Cut™ optimalizovanými pro řetězové pily Husqvarna. Výsledkem je systém řezání se zcela novým rozměrem – rychlý a přesný řez s minimálními ztrátami vlivem tření.


Minimální prostoje, maximální výsledky

HUSQVARNA X-CUT™

Minimální prostoje, maximální výsledky

Řetězy SP33G jsou vůbec prvními řetězy vyvinutými, navrženými a vyrobenými společností Husqvarna – práce na nich probíhaly ve švédském městě Huskvarna, kde se provádí vývoj a testování našich řetězových pil. Řetězy Husqvarna X-Cut™ byly navrženy pro maximalizaci vaší produktivity, abyste mohli pracovat delší dobu bez přestávek. Ten rozdíl poznáte sami, zejména pak při déle trvající práci.


Husqvarna XP® Power 2

HUSQVARNA XP® POWER 2

Šetrné palivo pro vysoký výkon

Pro vaši řetězovou pilu neexistuje lepší palivo než náš alkylátový benzín, vyráběný podle specifikací Husqvarna. Díky němu je motor čistší, lépe chlazený a produkuje méně emisí. Působí také proti vnitřní korozi, usnadňuje startování, minimalizuje odstávky a snižuje potřebu servisních zásahů.

Jak na bezpečné a efektivní kácení stromů

Kácení stromů

Akademie řetězových pil Husqvarna – náš on-line zdroj informací o bezpečné, komfortní a účinné práci za všech okolností. Zjistíte, jak si vybrat řetězovou pilu, jak si naplánovat kácení a jak vytvořit směrový zářez pro odvětvování a příčné přeřezávání a mnoho dalších informací. Najdete zde také tipy na oblečení a užitečné nástroje a příslušenství.

Více informací na:

Akademie řetězových pil Husqvarna

Chci poradit s výběrem vhodné pily

Rádi vám poradíme s výběrem vhodné pily právě pro vás.

MÁM ZÁJEM O BLIŽŠÍ INFORMACE O PILÁCH NOVÉ GENERACE

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme.

Chci poradit s výběrem robotické sekačky Husqvarna

Kontaktujte nás a my Vám poradíme s výběrem robotické sekačky Husqvarna Automower®.


Chci poradit s výběrem akumulátorového stroje Husqvarna

Zaujal Vás některý z našich akumulátorových strojů?

Chci poradit s výběrem vhodné pily

Rádi vám poradíme s výběrem vhodné pily právě pro vás.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Poptávka katalogu

Těší nás Váš zájem o výrobky Husqvarna. Přejete si získat katalog profesionálních pil a příslušenství Husqvarna ve formátu pdf? Stačí vyplnit Vaše jméno a emailovou adresu:
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?